Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator – symulator lotu wyprodukowany przez Asobo Studio i wydany przez Xbox Game Studios 18 sierpnia 2020 na platformę Windows 10. W planach jest wydanie wersji na Xbox One. Jest to jedenasta część serii Microsoft Flight Simulator. Produkcja wykorzystuje tekstury i dane topograficzne pochodzące z Bing Maps. Trójwymiarowa reprezentacja cech świata, takich jak teren, drzewa, budynki i woda, jest generowana dzięki usłudze chmurowej Microsoft Azure. Niektórzy gracze otrzymali wersje alfa gry jako część programu Windows Insider.

Główne informacje

Symulator zawiera opracowany przez Asobo Studio silnik gry i wykorzystuje dane z Bing Maps, uzyskując dostęp do ponad dwóch petabajtów danych z chmury na żądanie. Microsoft Azure analizuje dane map i fotogrametrię, aby wygenerować fotorealistyczne modele 3D budynków, drzew, terenu i innych. Dzięki temu symulator może przedstawiać większość świata w fotorealistycznym 3D oraz inne obszary w wysokiej rozdzielczości. Realistycznie przedstawione zostały fizyka lotów i pogoda. Przy wykorzystaniu rzeczywistych danych pogodowych poszczególne chmury mają własne zachowania i wpływ na wydajność samolotu w zależności od jego położenia w systemie. Asobo stworzyło własny silnik modelu lotu, umożliwiający pełną symulację sił oddziałujących na samoloty. Symulator wypełnia drogi pojazdami, woda płynie realistycznie w oparciu o kierunek wiatru, trawa ma pojedyncze źdźbła, a drzewa pojedyncze liście, tworząc iluzję realnego światam. Symulator obejmuje ponad dwa miliony miast i ponad 40 000 prawdziwych lotnisk.

Pobieranie ze strony playnolimit.pl zawsze będzie darmowe!

Aby otrzymać dostęp do pliku użytkownik nie musi wysyłać płatnych SMS, wpisywać swoich danych ani wypełniać ankiet – pobieranie rozpoczyna się zaraz po kliknięciu w przycisk “DOWNLOAD”!

Author: Syska

2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments