Ghostrunner

Ghostrunner – gra komputerowa stworzona przez polskie studio deweloperskie One More Level w koprodukcji z amerykańskim 3D Realms i duńskim Slipgate Ironworks. Wydawcą jest firma All in! Games zaś współwydawcą 505 Games. Produkcja łączy w sobie w sobie elementy cyberpunku i gry akcji. Premiera na PC, Xbox One, Nintendo Switch i PS4 miała miejsce w 2020 roku, a na 2021 rok zapowiedziano premierę gry na XSX i PS5.

Rozgrywka

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości.

Ghostrunner osadza akcję w brudnym, cyberpunkowej metropolii, w której ludzie są w odwrocie po tajemniczej katastrofie. Wcielamy się w postać buntownika, który po śmierci niejakiego Architekta – budowniczego miasta – władzę nad miastem przejął niejaki Klucznik, który trzyma rządy żelazną pięścią. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie tyrana.

Rozgrywka w Ghostunnerze opiera się na pokonywaniu kolejnych poziomów przy okazjonalnych szybkich starciach z żołnierzami rozstawionymi na kolejnych platformach. Tytuł osadza akcję w perspektywie pierwszoosobowej i czerpie inspirację z serii Dark Souls, mocno śrubując poziom trudności, wymuszając szybką, precyzyjną walkę, gdzie łatwo o pomyłkę, a jedno trafienie zabija bohatera i zmusza nas do powtórzenia części lokacji. Sytuacji nie ułatwia fakt, że przeciw karabinom stajemy z mieczem, a naszą jedyną obroną jest zwinność. Protagonista może też korzystać z drobnych udogodnień, takich jak bicz powietrzny pozwalający skakać dalej czy spowalnianie czasu.

Pobieranie ze strony playnolimit.pl zawsze będzie darmowe!

Aby otrzymać dostęp do pliku użytkownik nie musi wysyłać płatnych SMS, wpisywać swoich danych ani wypełniać ankiet – pobieranie rozpoczyna się zaraz po kliknięciu w przycisk “DOWNLOAD”!

Author: Syska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments