Farming Simulator 19

Najlepszy na świecie symulator farmy powraca z całkowicie przerobioną grafiką i możliwościami rozbudowanymi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej! Zostań nowoczesnym rolnikiem i rozwijaj swoją farmę w dwóch olbrzymich środowiskach: amerykańskich i europejskich. Czekają na ciebie nowe zajęcia rolnicze, plony, które trzeba zebrać, i zwierzęta, którymi trzeba się zająć.Kieruj ponad 300 autentycznymi pojazdami i maszynami takich marek jak między innymi John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone i Deutz-Fahr. Rozwijaj swoją farmę online, wraz z innymi graczami, oraz pobieraj modyfikacje tworzone przez członków społeczności, dzięki którym świat gry Farming Simulator stale się powiększa!

GŁÓWNE CECHY

• 3 DARMOWE POJAZDY — pobierz grę i natychmiastowo otrzymaj dostęp do 3 darmowych pojazdów w centrum ModHub: John Deere XUV865M Gator, CLAAS DOMINATOR 108 SL MAXI oraz CLAAS TORION 1914 Dev Mule.
• Prowadź i korzystaj z ponad 380 autentycznych pojazdów i narzędzi od 100 największych producentów na świecie — w tym ze słynnej marki CLAAS po raz pierwszy w historii gry.
• Uprawiaj, zbieraj i sprzedawaj wszelkiego rodzaju rośliny — słoneczniki, soję, pszenicę, trzcinę cukrową, bawełnę i wiele innych.
• Dbaj o zwierzęta gospodarskie, takie jak świnie, krowy, owce, kurczaki i konie.
• Jeźdź na koniach z własnej hodowli i odkrywaj rozległe tereny na ogromnych otwartych europejskich i amerykańskich mapach wypełnionych po brzegi rolniczymi zajęciami.
• Rozwijaj swoją farmę online z maksymalnie 16 innymi graczami i wzbogacaj swoje rolnicze doświadczenia z pomocą modów tworzonych przez społeczność konsolowych i pecetowych graczy.

Pobieranie ze strony playnolimit.pl zawsze będzie darmowe!

Aby otrzymać dostęp do pliku użytkownik nie musi wysyłać płatnych SMS, wpisywać swoich danych ani wypełniać ankiet – pobieranie rozpoczyna się zaraz po kliknięciu w przycisk “DOWNLOAD”!

Author: Ciucio

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments