Doom Eternal

Doom Eternal – gra akcji, strzelanka pierwszoosobowa wyprodukowana przez id Software oraz wydana przez Bethesda Softworks Premiera odbyła się 20 marca 2020 roku.

Fabuła

Po nieudanej inwazji na Marsie demony zaatakowały Ziemię, mordując 60% jej populacji. Niedobitki rasy ludzkiej uciekły z planety, lub dołączyły do Armored Response Coalition, ugrupowania mającego na celu powstrzymanie inwazji. Protagonista gry, Doom Slayer, wcześniej zdradzony przez dr Samuela Haydena, powraca, by stłumić inwazję. Musi w tym celu zabić piekielnych kapłanów, Deaga Niloxa, Deaga Ranaka i Deaga Grava, którzy służą niebiańskiej istocie Khan Maykr, chcącej poświęcić ludzkość dla dobra swej rasy.

Rozgrywka

Tryb jednoosobowy

Gra posiada dynamiczna rozgrywkę, czym przypomina swojego poprzednika. Jednak w porównaniu do niego, w Doom Eternal są także elementy platformowe. Walka toczy się na określonych fragmentach mapy, które są połączone przejściami. Podstawowa gra składa się z 13 długich poziomów. Na każdym z nich można spotkać nowych przeciwników oraz przedmioty fabularne. Po zabiciu określonego gatunku wroga po raz pierwszy, otrzymuje się nowy wpis do kodeksu, w którym to wpisie można znaleźć informacje o wrogu, takie jak jego słabe punkty, klasę oraz opis. Po dojściu do końca poziomu, zostaje odblokowana możliwość przeniesienia się w inne miejsce mapy. W podstawowej wersji Doom Eternal znajduje się trzech bossów.

Tryb wieloosobowy

Tryb wieloosobowy to Battlemode. Uczestniczy w nim trzech graczy. Jeden gracz wciela się Doom Slayera, natomiast dwaj pozostali w jednego z dostępnych demonów. Walka toczy się, aż jedna strona zabije wszystkich przeciwników.

Pobieranie ze strony playnolimit.pl zawsze będzie darmowe!

Aby otrzymać dostęp do pliku użytkownik nie musi wysyłać płatnych SMS, wpisywać swoich danych ani wypełniać ankiet – pobieranie rozpoczyna się zaraz po kliknięciu w przycisk “DOWNLOAD”!

Author: Syska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments