FIFA 19

FIFA 19 – komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to dwudziesta szósta część piłkarskiej serii FIFA. Premiera gry odbyła się 28 września 2018.

Rozgrywka

Mechanika

FIFA 19 jest komputerową grą sportową o tematyce piłki nożnej. Po raz trzeci w serii FIFA zastosowano silnik gry Frostbite. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie dokonano zmian w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowania w ataku piłkarzy. FIFA 19 zawiera też stałe fragmenty gry.

Tryb „droga do sławy”

FIFA 19 udostępnia nowy tryb „droga do sławy” dostępny na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC. Gracz po raz trzeci wciela się w postać Alexa Huntera, młodego piłkarza, próbującego zostawić swój ślad na boiskach Premier League, czy Primera División. Jest to ostatni sezon przygód Drogi do Sławy.

Pobieranie ze strony playnolimit.pl zawsze będzie darmowe!

Aby otrzymać dostęp do pliku użytkownik nie musi wysyłać płatnych SMS, wpisywać swoich danych ani wypełniać ankiet – pobieranie rozpoczyna się zaraz po kliknięciu w przycisk “DOWNLOAD”!

Author: Syska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments